Україна, м. Полтава, вул. Шведська, 10

Загальні положенння

У фітнес-клубі «SPACE» (далі фітнес-клуб) встановлені правила, яких зобов’язані дотримуватися всі клієнти та гості закладу. Зазначені правила спрямовані на забезпечення умов для безпеки клієнтів та гостей під час їх перебування у фітнес-клубі. Від їх дотримання залежить якість послуг, чистота, порядок в приміщеннях та відчуття комфорту. Надаючи свої послуги, клуб керується тим, що клієнт не має протипоказань для занять фізичною культурою.

Умови надання послуг

 • Правила користування клубною карткою

У зв'язку з електронною системою реєстрації клієнтів, всі члени клубу зобов'язані мати при собі персональну пластикову карту клієнта. Карта служить пропуском на обраний Вами вид абонементу, індивідуальною накопичувальною картою дисконтної програми та є підтвердженням оплати занять в фітнес-клубі.

Оплата абонементу здійснюється перед тренуванням в готівковій формі або через термінал. Картка є персональною і не підлягає передачі іншим особам.

Активація картки відбувається в день Вашого першого відвідування, але не пізніше ніж через 31 календарний день після придбання абонемента. На 31 день Ваш абонемент активується автоматично, якщо не було обумовлено інших термінів при продажі.

При втраті клієнтом картки оформлюється нова картка за прайсовою вартістю.

 • Акційні абонементи та «clip-карти»

Знижка на знижку не накладається.

При придбанні «clip-карти»

знижка на діючий абонемент становить:
на 5 занять - 10%;
на 10 -20 занять - 20%;
на 30 занять – 30%.

знижка на персональні заняття становить:
від 5 перс. занять - 5% від вартості «clip-карти»,
від 10 перс. занять -10%,
від 30 перс. занять -15%.

В разі відміни клієнтом персонального заняття по «clip-карті», менше ніж за 2 години - заняття вважається відпрацьованим.

Термін дії clip-карти:

від 5 занять – 1 місяць,
від 10 занять – 2 місяці,
від 30 занять – 4 місяці.

У фітнес-клубі діє бонусна система для всіх клієнтів, а також постійна знижка для учасників АТО та Їх сімей (20%).

 • Подарункові сертифікати та номінальні картки

Подарунковий сертифікат фітнес-клубу «SPACE» є універсальним подарунком та надає право на вибір будь-яких тренувальних послуг фітнес-клубу. Термін його дії 3 місяці.

Крім подарункових сертифікатів в фітнес-клубі окремо можна придбати номінальну картку вартістю від 50 до 500 грн. Термін дії однієї картки (незалежно від номіналу) становить 3 місяці.

Подарунковий сертифікат та номінальна картка не можуть бути повернуті в обмін на грошові кошти (в готівковій або безготівковій формі). Відновлення їх (в разі крадіжки, втрати, закінчення терміну його дії) не проводиться.

Подарунковий сертифікат та номінальна картка вилучаються у клієнта після використання ліміту та стають недійсними по закінченню терміну дії.

 • Умови заморозки (призупинення дії) абонементів

Абонемент на 1 місяць - термін заморозки 2 тижні, вартість 50грн.,
абонемент на 3 місяці - термін заморозки 4 тижні, вартість 80грн.,
абонемент на 6 місяців - термін заморозки 6 тижнів, вартість 100грн.,
абонемент на 12 місяців - термін заморозки 8 тижнів, вартість 150грн.
Заморозка здійснюється від двох тижнів в межах активного абонементу.
Акційні абонементи заморозці не підлягають.

 • Умови розстрочки оплати абонементів

Абонемент на 3 місяці - термін розстрочки 2 тижні,
абонемент на 6 місяців - термін розстрочки 4 тижні,
абонемент на 12 місяців - термін розстрочки 6 тижнів.

Розстрочка можлива при першому внесенні 50% вартості абонементу.

 • Умови повернення коштів

В разі пропуску занять , вартість абонемента або вартість пропущеного заняття не повертається. Повернення коштів відбувається тільки в випадках «форс-мажору» або за наявності мед. довідки, якщо клієнт відвідав не більше 3-х тренувань, при цьому сума повернення не може перевищувати 50% вартості абонемента. Клуб залишає за собою право відмовити в поверненні коштів, якщо у клієнта немає медичних протипоказань щодо відвідування клубу. Ця умова діє для всіх видів абонементів, включаючи довгодіючі і не поширюєтся на акційні абонементи. Не використану картку, по узгодженню з адміністрацією клубу можна подарувати іншій особі.

Питання про повернення коштів або відновлення оплаченого абонементу вирішується вирішується лише в строк до трьох місяців після закінчення дїі абонементу.

З даними правилами відвідувач ознайомлюється під час придбання абонемента, подарункового сертифікату чи разового тренування у фітнес-клубі.

Правила знаходження в фітнес-клубі.

Перед відвідуванням занять в клубі бажано отримати консультацію лікаря про рекомендовані навантаження та інформувати інструктора про наявність будь-яких протипоказань або пройти медичну консультацію на базі клубу. (Прийом здійснюється за попереднім записом на рецепшені).

Перед початком тренувань клієнт зобов*язаний ознайомитись з правилами техніки безпеки фітнес-клубу.

При першому відвідуванні тренажерної зали клієнту необхідно пройти інструктаж у чергового інструктора і в подальшому також дотримуватися всіх рекомендацій персоналу клубу.

Ключ від шафки видається в обмін на картку, одна картка - один ключ.

Вхід до залу тренувань можливий лише за наявності змінного взуття та спортивної форми.

Клієнти фітнес-клубу зобов’язані дотримуватись правил загальної гігієни та чистоти у всіх приміщеннях клубу.

По закінченню вправи або тренування кожен клієнт зобов’язаний повернути спортінвентар на місце (гантелі, килимки, платформи, м’ячі, скакалки тощо).

В кінці тренування ключ від шафки повертається на рецепцію в обмін на персональну картку.

Усі неповнолітні відвідувачі зобов’язані надати розписку від батьків про відсутність протипоказань до занять спортом, в іншому випадку відвідування тренажерної зали дозволяється лише за присутності батьків чи їх довірених осіб, які нестимуть повну відповідальність за стан здоров’я дитини. Групові заняття не мають вікових обмежень та не потребують обов’язкової присутності дорослих для осіб до 16 років.

Персональні тренування

Запис і оплата на персональне тренування з інструктором проводитися заздалегідь на рецепції клубу. В подальшому час тренування можна узгоджувати зі своїм персональним тренером.

Проводити персональні тренування можуть тільки інструктори фітнес-клубу. Тривалість тренування відбувається в межах 60 хвилин. У разі запізнення клієнта на персональне тренування, час його проведення може бути скорочено на час запізнення.

Скасування або перенесення персонального тренування може бути здійснено не пізніше, ніж за 2 години до його початку, в іншому випадку тренування «згорає».

Продовження терміну дії klip-карти на персональні тренування з інструктором можливо тільки через хворобу, для підтвердження надається- лікарняний лист!
Інформуйте, будь ласка, адміністратора своєчасно!

Не дозволяється

 • Перебувати у фітнес-клубі в нетверезому стані чи під дією наркотичних речовин,
 • розпивати алкогольні напої, вживати наркотичні чи анаболічні засоби,
 • палити на території фітнес-клубу,
 • вживати їжу в приміщеннях клубу, жувати гумку в залах для тренувань,
 • використовувати свою власну хореографію та обладнання на групових заняттях без відповідної команди інструктора,
 • користуватися мобільними телефонами в залах групових занять,
 • залишати в шафках після тренування особисті речі (спортивну форма, взуття, шампунь/гель для душу тощо),
 • виносити будь-яке майно закладу за межі клубу,
 • проводити клієнтам персональні тренування (іншим клієнтом),
 • відвідувати заняття під час інфекційних та застудних захворювань, а також за медичних протипоказань,
 • заходити до службових чи технічних приміщеннь фітнес-центру без дозволу адміністрації, самостійно регулювати будь-яке електричне обладнання, апаратуру,
 • голосно та не ввічливо розмовляти, використовувати ненормативну лексику, турбувати інших відвідувачів фітнес-клубу, порушувати чистоту і порядок у приміщеннях.

Права фітнес-клуба

Адміністація не несе відповідальності за втрачені, забуті або залишені без нагляду особисті речі, а також за речі, залишені в шафках. Забуті і знайдені речі зберігаються у фітнес-клубі протягом одного місяця. З питаннями щодо їх повернення слід звертатися на рецепцію.

Для зберігання цінних речей, під час занять, слід використовувати сейфи-шафки. Ключі видаються адміністратором за вимогою клієнта клубу.

Клуб не несе відповідальність за технічні незручності, викликані проведенням профілактичних робіт міськими комунальними службами.

Клуб не несе відповідальності за стан здоров'я та можливий травматизм в наступних випадках:

 • при порушенні клієнтом правил відвідування клубу та правил техніки безпеки,
 • при відмові проходити первинний інструктаж,
 • якщо клієнт порушує рекомендації лікарського висновку,
 • за травми, отримані поза територією клубу.

Виконання вимог техніки безпеки під час занять в тренажерному залі обов'язкове для всіх клієнтів клубу.

Адміністрація має право змінювати розклад групових тренувань, проводити заміну тренера. Про можливі зміни Ви можете дізнатися у адміністратора клубу, на сайті клубу або в соцмережах.

Адміністрація фітнес-клубу залишає за собою право додатково вимагати від клієнта медичну довідку про стан його здоров’я та відсутність медичних протипоказань щодо фізичних навантажень.

У разі неможливості проведення тренування персональним інструктором за поважною причиною або форс- мажорними обставинами адміністратор може пропонувати іншого інструктора.

У разі псування або втрати майна фітнес-центру адміністрація має право вимагати відшкодування повної вартості нанесеного збитку.

Спортивне обладнання може бути обмежене для користування в будь-який момент (ремонт, профілактичні роботи чи інші технічні причини).

Порушення клієнтом клубу дійсних правил вбачає за собою відмову фітнес-клубу в наданні йому подальших послуг.

Права клієнта

Клієнт фітнес-клубу «Space» має право на отримання якісних послуг, які він придбав у клубі.

Клієнти та гості клубу мають право на отримання достовірної та в повному обсязі інформації про послуги клубу.

Клуб зобов*язаний забезпечити справне обладнання та чистоту в приміщеннях для комортного перебування клієнта в клубі.

Клієнт має право у виборі тренера для персонального тренування.

У разі скасування тренувань з вини клубу, клієнт має право відвідати будь-яке інше тренування у зручний для нього час протягом терміну дії абонемента.

Клієнт має право обговорювати з адміністратором або дирекцією спірні питання, які можуть виникати в ході відвідування ним фітнес-клубу.

Режим роботи фітнес-клубу.

Графік роботи:

Пн.-Пт.
07:00 - 22:00

Сб.-Нд.
09:00 - 20:00

Заняття у тренувальних залах необхідно завершувати за 10 хвилин до закінчення роботи фітнес-клубу. Залишати приміщення фітнес-клубу слід не пізніше встановленого часу закінчення роботи.

Вхід до тренажерної зали припиняється за 30 хвилин до закінчення роботи фітнес-клубу.

Адміністрація залишає за собою право встановлювати скорочені, святкові/вихідні дні. Пропущені в ці дні тренування клієнт може відвідати в інший час, протягом строку дії абонемента.

Дані правила є обов’язковими до виконання всіма клієнтами та гостями
фітнес- клубу «Space».

Адміністрація клубу буде вдячна за зауваження та доповнення правил, а також буде намагатись врахувати всі Ваші побажання!

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій номер телефон і ми зателефонуємо вам.

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 

Україна, м. Полтава,
вул. Шведська, 10

+38 099 30-11-009

clubspacepoltava@gmail.com

 • Понеділок07:00 - 22:00
 • Вівторок07:00 - 22:00
 • Середа07:00 - 22:00
 • Четвер07:00 - 22:00
 • П'ятниця07:00 - 22:00
 • Субота09:00 - 20:00
 • Неділя09:00 - 20:00