Україна, м. Полтава, вул. Шведська, 10

Групові заняття

Аеробні класи

Step 1 – урок з використанням степ – платформ. Поєднання базових кроків в хореографічні комбінації. Сприяє інтенсивному спалюванню підшкірно – жирового шару. Клас рекомендований для всіх рівнв підготовки. Тривалість 55 хв.

Step 2 – урок з використанням степ – платформ. Поєднання базових кроків в різноманітні комбінації з ускладненням хореографії. Сприяє інтенсивному спалюванню підшкірно – жирового шару. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки . Тривалість 55 хв.

Aerobic Dance – тренування з використанням різних напрямків хореографії. Покращує роботу ССС, допомагає в боротьбі з зайвою вагою. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

ZUMBA - танцювальна фітнес – програма, поєднує в собі музику та запальні рухи, завдяки чому під час тренування створюється відчуття присутності на фітнес – вечірці в стилі Латинської Америки. Клас рекомендований для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Сальса Бачата – оригінальні поєднання ,але не важкі в виконанні танці. Розвивають творчі здібності, адже тут прийнято імпровізувати, це дає виконавцям велику свободу, та вчить відчувати ритм.

Боді-балет – цей вид фітнесу поєднує в собі елементи класичного танцю,вправ на гнучкість та розтяжку тіла. Розвиває граційність та пластику, формує гарну осанку. Чудова музика,приємні та корисні вправи – що може бути краще?

Силові класи

АВТ (від англ. abdominal, buttocks, thighs) – це силове тренування стегон сідниць та черевного пресу. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 50 хв.

Fit-press – програма, що складається з комплексу вправ, які формують красивий і сильний прес. . Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 30 хв.

Super Вody – це силовий клас, призначений для тренування всіх основних груп м’язів. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Upper Вody – силовий клас, направлений на розвиток м’язів верхньої частини тіла з акцентом на м’язи рук. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 45 хв.

Класи змішаного формату

Interval Training – клас високої інтенсивності з чергуванням аеробних і силових блоків. Допомагає розвивати швидкість, витривалість і силу, сприяє підтримці тонусу м’язів, зміцненню серцево-судинної системи. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

Фітбол – заняття, яке включає в себе вправи, які виконуються сидячи або лежачи на ортопедичному м’ячі для укріплення всіх груп м’язів. Допомагає розвинути гнучкість, покращити поставу. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Fit-press+ stretching – клас, який поєднує вправи на м’язи черевного пресу та гнучкості тіла. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 50 хв.

Functional Training – високоінтенсивне тренування, яка поєднує в собі фізичні вправи, націлені на баланс тіла, силу, витривалість, а також на зміцнення серцево – судинної системи. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

Інтенсив – поєднання аеробного (до 25 хв.) та силового ( до 25 хв.) тренування високої інтенсивності. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

Табата – це тренування з декількома інтервалами по 20 і 10 секунд. Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, такі цикли повторюються 8 раз підряд і складають в загальній сумі 4 хв. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

Strip Body – вид танцювальної аеробіки, де задіяні практично всі групи м`язів. Дає можливість відчути себе впевненіше, розвинути гнучкість Вашого тіла та стати ще більш сексуальною.(40 хв)

«Розумне тіло»

Пілатес – спеціально розроблена система фізичних вправ, що позитивно впливають на стан здоров’я та м’язів людини. За допомогою пілатесу можна також покращити координацію рухів. Ця система вправ підходить для людей різного віку. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Йога – це таке тренування тіла, яке здавлюючи, розтягуючи, скручуючи, напружуючи і розслабляючи м’язи, зачіпає всі системи організму. Це один із багатьох методів духовного розвитку, через розвиток фізичного. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

gz032020 1</

Правила відвідування фітнес-клубу «SPACE»

 • Інна Чаус

  Інструктор тренажерного залу і групових занять, персональний тренер

 • Тарас Мащенко

  Персональний тренер статусу VIP

 • Валерій Маник

  Персональний тренер статусу VIP

 • Вадим Жук

  Персональний тренер статусу VIP

 • Станіслав Будаєв

  Інструктор тренажерного залу, тренер II категорії по пауерліфтингу

 • Альона Говтвяниця

  Інструктор групових програм (zumba, пілатес, дитячий фітнес)

 • Аня Іщенко

  Інструктор групових програм, гімнастики для дітей

 • Дмитро Холод

  Інструктор з карате, мед-консультант

 • Олександр Томенко

  Інструктор тренажерного залу, персональний тренер.

 • Тетяна Михайленко

  Інструктор зі східних танців для дітей, вік від 8 до 15 років

 • Олександр Турбай

  Інструктор тренажерного залу, персональний тренер

 • Поліна Вигулярна

  Інструктор зі східних танців для дітей, вік від 3 до 7 років

 • Ярослава Семеренко

  Інструктор з йоги

 • Дмитро Артеменко

  Інструктор тренажерного залу, персональний тренер

 • Юлія Губенко

  Інструктор групових програм

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій номер телефон і ми зателефонуємо вам.

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 

Україна, м. Полтава,
вул. Шведська, 10

+38 099 30-11-009

clubspacepoltava@gmail.com

 • Понеділок07:00 - 22:00
 • Вівторок07:00 - 22:00
 • Середа07:00 - 22:00
 • Четвер07:00 - 22:00
 • П'ятниця07:00 - 22:00
 • Субота09:00 - 20:00
 • Неділя09:00 - 20:00