Україна, м. Полтава, вул. Шведська, 10

Групові заняття

Аеробні класи

Step – урок з використанням степ – платформ. Поєднання базових кроків в різноманітні комбінації з ускладненням хореографії. Сприяє інтенсивному спалюванню підшкірно – жирового шару. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки . Тривалість 55 хв.

Силові класи

АВТ (від англ. abdominal, buttocks, thighs) – це силове тренування стегон сідниць та черевного пресу. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 50 хв.

Super Вody – це силовий клас, призначений для тренування всіх основних груп м’язів. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Upper Вody – силовий клас, направлений на розвиток м’язів верхньої частини тіла з акцентом на м’язи рук. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 45 хв.

Класи змішаного формату

Fit Ball – заняття, яке включає в себе вправи, які виконуються сидячи або лежачи на ортопедичному м’ячі для укріплення всіх груп м’язів. Допомагає розвинути гнучкість, покращити поставу. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Fit-press+ stretching – клас, який поєднує вправи на м’язи черевного пресу та гнучкості тіла. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 50 хв.

Functional Training – високоінтенсивне тренування, яка поєднує в собі фізичні вправи, націлені на баланс тіла, силу, витривалість, а також на зміцнення серцево – судинної системи. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

TABATA – це тренування з декількома інтервалами по 20 і 10 секунд. Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, такі цикли повторюються 8 раз підряд і складають в загальній сумі 4 хв. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 55 хв.

Body Attack – інтенсивне аеробне тренування. Програма розрахована на спалювання жиру, схуднення, тонус м'язів і підвищення витривалості. Якщо ви хочете привести себе в форму в короткі терміни, то Body Attack - це те, що вам потрібно. Клас рекомендований для середнього та високого рівня підготовки. Тривалість 50 хв.

Вody Step – це всі вправи силового та аеробічного напрямку виконуються зі степ платформою Основні завдання тренування: інтенсивне спалення підшкірного жирового шару, витримка та витривалість. Клас рекомендований для всіх рівнів підготовки.

Танцювальні класи

ZUMBA – танцювальний фітнес – програма, поєднує в собі музику та запальні рухи, завдяки чому під час тренування створюється відчуття присутності на фітнес – вечірці в стилі Латинської Америки. Клас рекомендований для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Сальса Бачата – оригінальні поєднання, але не важкі у виконанні танці. Розвивають творчі здібності, адже тут прийнято імпровізувати, це дає виконавцям велику свободу, та вчить відчувати ритм. Тривалість 55 хв.

Strip пластика – вид танцю, де задіяні практично всі групи м`язів. Дає можливість відчути себе впевненіше, розвинути гнучкість Вашого тіла та стати ще більш сексуальною. Тривалість 55 хв.

Східні танці - це екзотичний вид танців, який дозволяє бути жіночною, чуттєвою, пластичною, загадковою. Специфічні рухи, які здійснюються під час виконання танцю заставляють тримати м’язи у підвищеному тонусі, а також підвищується у декілька раз робота м’язів живота, фізичне навантаження позитивно та рівномірно впливає на весь вестибулярний апарат. Тривалість 55 хв.

Sh’bam – це динамічне заняття, засноване на поєднанні аеробного та силового навантаження з танцювальними елементами. Дозволяє спалити зайві калорії, зміцнити серцево-судинну систему, поліпшити координацію рухів, випрямити поставу. Тривалість 50 хв.

Розумне тіло

Pilates – спеціально розроблена система фізичних вправ, що позитивно впливають на стан здоров’я та м’язів людини. За допомогою пілатесу можна також покращити координацію рухів. Ця система вправ підходить для людей різного віку. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Yoga – це таке тренування тіла, яке здавлюючи, розтягуючи, скручуючи, напружуючи і розслабляючи м’язи, зачіпає всі системи організму. Це один із багатьох методів духовного розвитку, через розвиток фізичного. Клас для всіх рівнів підготовки. Тривалість 55 хв.

Streaching-gym – тренування,яке направлене на розтяжку груп м’язів. Акцентування уваги на одному з найголовніших фізичних якостей людини-гнучкість. Клас рекомендований для всіх рівнів підготовки. Тривалість 30 хв. .

gz082020</

Правила відвідування фітнес-клубу «SPACE»

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій номер телефон і ми зателефонуємо вам.

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 

Україна, м. Полтава,
вул. Шведська, 10

+38 099 30-11-009

clubspacepoltava@gmail.com

  • Понеділок07:00 - 22:00
  • Вівторок07:00 - 22:00
  • Середа07:00 - 22:00
  • Четвер07:00 - 22:00
  • П'ятниця07:00 - 22:00
  • Субота09:00 - 20:00
  • Неділя09:00 - 20:00